Progo

progotravel.com iOS Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 97.6 MB
  • Version 1.2.2
  • Dil Türkçe
  • Firma ProGO
Progo, Türkiye genelinde şehir içi ve şehirler arası transfer ve ulaşım hizmetleri sağlayan dijital ulaşım asistanınız olarak karşınıza çıkıyor.

Progo, Türkiye genelinde şehir içi ve şehirler arası transfer ve ulaşım hizmetleri sağlayan dijital ulaşım asistanınız olarak karşınıza çıkıyor. 

Ulaşım sistemine yeni bir soluk getiren Progo uygulaması zamandan tasarruf etmek adına muhteşem bir uygulamadır. Anında istediğiniz yere zahmetsizce gidebilirsiniz. Farklı araç tipleri ve fiyatları üzerinden kolayca seçiminizi yaparak kendinizi istediğiniz yerden başka bir yere kadar götürmelerini sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken İOS mobil cihazınıza Progo uygulamasını ücretsiz olarak indirmek. Tercih etmiş olduğunuz araçlar yalnızca size özel ayrılmış olup, toplam araç fiyatları gösterilmektedir.

Havaalanı karşılama hizmetleri, çocuk ve bebek koltuğu seçenekleri, araç içi ikramlar, doğum günü paketi, yıl dönümü sürprizi ve diğer ek hizmet seçenekleri ile transferlerinizi uygulama ile birlikte planlıyor ve siz yolculuğunuzu nasıl tercih ederseniz o şekilde ilerletiyorsunuz. Yani yolculuğunuz tamamen sizin keyfiniz doğrultusunda şekilleniyor. Ulaşım sisteminde yeni bir sistem olan Progo uygulaması ile sizde gitmek istediğiniz her yere keyifli bir yolculuk yaparak gidin. 

Progo uygulaması üzerinden yolculuğunuzun ücretini kredi kartı ile kolay ve güvenli bir şekilde yapabilir ve rezervasyonlarınıza ait iptal ve değişiklikler ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu tarz bir sistemden yararlanmak isterseniz sizde Progo uygulamasına sahip olun. 

Daha Fazla Göster
Progo indir
DİĞER SÜRÜMLER